Koncert kolęd i pastorałek

Zapraszamy serdecznie 16 grudnia, w niedzielę, na koncert kolęd i pastorałek zachęcając tym samym do wspólnego śpiewania znanych, bożonarodzeniowych melodii i podtrzymywania bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich, tradycji kolędowania 인터넷 주소로 동영상 다운로드.

Koncert rozpocznie się o godz. 17:00 w auli widowiskowo-dydaktycznej Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB, przy ul 다운로드. Świerkowej 20. Na początku zaśpiewają najmłodsi artyści z Plastusiowego Chórku działającego w Przedszkolu Samorządowym nr 53 w Białymstoku pod opieką Doroty Pękackiej oraz Joanny Kopeć 포맷팩토리 다운로드.

Kolejnym punktem programu będzie przedstawienie nawiązujące do zapomnianych już form teatru jasełkowo-szopkowego 손끝의 밀크티 다운로드. Aktorzy Studenckiego Koła Teatralnego „StuKoT” z Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB pod opieką mgr Marioli Wojtkiewicz wcielą się w role Marii, Józefa, Heroda, Kolędników, Chóru Aniołów, Diabła, Turonia i Śmierci i zaprezentują widowni zbiór rodzimych tekstów,  śpiewów i powiedzonek, czyli „Pastorałkę według Leona Schillera”

Na zakończenie wystąpi Chór Akademicki Uniwersytetu w Białymstoku pod dyr. prof 다운로드. Edwarda Kulikowskiego i wykona, jak zwykle z pomocą publiczności, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki.
Zachęcamy serdecznie do spotkania z młodymi, pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję i do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu wprowadzającym w bożonarodzeniowy nastrój 다운로드.