Koncert charytatywny na rzecz hospicjum stacjonarnego „Dom Opatrzności Bożej”

Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Białymstoku oraz dyrygent i chórzyści Chóru Akademickiego Uniwersytetu w Białymstoku zapraszają na koncert charytatywny, który odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 r., o godz. 18:45 w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej przy ul. Kraszewskiego 15 B w Białymstoku. W programie: polskie kolędy i pastorałki.

Wszystkie zebrane w trakcie koncertu środki zostaną przeznaczone na rzecz hospicjum stacjonarnego „Dom Opatrzności Bożej”, mieszczącego się w Białymstoku przy ul. Jana III Sobieskiego 1.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Białegostoku do licznego przybycia, wspólnego kolędowania i wsparcia w potrzebie. Białostockie hospicjum jest ewenementem w skali kraju. Powstało głównie dzięki ofiarności mieszkańców naszego miasta. To dzięki ludziom dobrej woli ciężko chorzy uzyskają możliwość spędzenia trudnych chwil w godnych warunkach.

Plakat koncertu:
Koncert charytatywny na rzecz hospicjum stacjonarnego w Białymstoku „Dom Opatrzności Bożej”
14 stycznia 2018 godz. 18:45
Kościół pw. Matki Bożej Fatimskiej, ul. Kraszewskiego 15B w Białymstoku
W programie koncertu polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu w Białymstoku
Dyrygent: prof. Edward Kulikowski

Zebrane środki zostaną przeznaczone na rzecz hospicjum stacjonarnego „Dom Opatrzności Bożej” mieszczącego się w Białymstoku przy ul. Jana III Sobieskiego 1