XXVIII Katedralne Koncerty Organowe

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich na wyjątkowy koncert Chóru Akademickiego Uniwersytetu w Białymstoku pod dyrekcją Maestro prof. Edwarda Kulikowskiego w ramach XXVIII Katedralnych Koncertów Organowych. Odbędzie się on 30 czerwca 2023 roku o godzinie 19.15 w Bazylice Archikatedralnej Wniebowzięcia NMP w Białymstoku przy ul. Kościelnej. W repertuarze nie zabraknie najpiękniejszych utworów a cappella, jak również utworów organowych oraz chóralnych w akompaniamencie organów.

Koncert ten będzie zwieńczeniem sezonu artystycznego 2022/2023, który w naszym Chórze obfitował w wiele pięknych wydarzeń. Stąd też również zapraszamy serdecznie wszystkich obecnych i dawnych chórzystów na wspólne świętowanie bezpośrednio po koncercie w Klubie Fama, w przyjacielskiej i rodzinnej atmosferze Braci Chóralnej.

Informacje o koncercie dostępne są także na stronie organizatora: https://bok.bialystok.pl/wydarzenie/kko-chor-akademicki-uwb-i-jozef-kotowicz

Bilety w cenie 15 zł są dostępne do kupienia w kasach kina Forum i CLZ, na stronie bilety.bok.bialystok.pl oraz w miejscu wydarzenia na pół godziny przed koncertem (w katedrze płatność za bilety będzie możliwa wyłącznie gotówką).

Jeszcze raz zapraszamy serdecznie do wspólnego przeżywania muzycznych uniesień w czasie XXVIII Katedralnych Koncertów Organowych. Do zobaczenia!